Canlı Tavla Ne Demektir?

Yıllar boyu süren ve Dünya’nın her yerinde oynanan tavla eskiden reel ortamda sıkça oynanmaktadır. Günümüzde ise daha hızlı ve kolay ulaşımın var olduğu bir dönem vardır. Bu sebeple reel ortamdan sanal ortama taşınan bir çok online oyunun yanında online tavla da yerini almıştır. Bir çok oyuncunun keyifli vakit geçirdiği Joybet sitesi sayesinde birçok online oyuna erişim kolay ve hızlıdır. Dilediğiniz saatte ulaşabileceğiniz online tavla, oldukça basit ve zevkli bir oyundur. Hem masaüstü hem de telefondan erişim yapıp oynayabileceğiniz canlı tavla, 2 kişiyle oynanmaktadır. Kuralları kavradıktan sonra tavlaya hemen hakim olabilirsiniz. Canlı tavla hakkında merak edilen pek çok bilgiye ise joybet aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Canlı tavla oynanırken nelere dikkat edilmelidir?

Diğer birçok oyun gibi canlı tavla da, kuralları açısından çok önemlidir. Gayet basit kurallardan oluşan tavlanın en önemli özelliği stratejik taktik gerektiren bir oyun olmasıdır. 2 kişi ile oynanan canlı tavla, 2 zar ve toplamda 30 pul ile oynanmaktadır. 15’er şekilde paylaştırılan pulların özel bir dizilimi vardır. Dizilimin ardından sırayla zar atılır ve en yüksek sayıyı atan oyuncu oyuna önce başlamaya hak kazanır. İlk başlayan oyuncu zarları atar ve çıkan rakamlara göre pulların yerini değiştirir. Eğer iki zarda da aynı rakam varsa çift atmış sayılır ve çift atan oyuncunun 4 kez oynama hakkı olur. Bunların yanı sıra kırma olarak tabir edilen bir hamle vardır bu da karşı oyuncunun pullarından birini kırarak pulu oyun dışı etmek olarak tanımlanır. Pulu kırılan oyuncu doğru hamleler ile pulunu tekrar oyuna sokabilir. Joybet giriş, aracılığıyla istenilen her anda ve her yerde online tavla oynanabilmektedir. Oyun ile ilgili tüm kurallar ve taktikler öğrenildikten sonra daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Eğlenceli olmasının yanı sıra deneyim kazandıktan sonra para kazanmanıza da yardımcı olan canlı oyun sitelerinden biri olan Joybet, keyifli bir oyun imkânı sunmaktadır. Oyunun genel amacı oyuncuların zarlardaki sayılara göre pulları kendi önlerine toplayabilmesidir. Ardından hanede toplanan pulların elde toplanması da gerekmektedir. Bu süreç bitince ilk olarak pulunu toplamayı bitiren oyuncu oyunu kazanmış olmaktadır. Hem şans hem olasılık ile ilgili olan tavla, şans ve yetenek oyunu olarak tanımlanmaktadır. Stratejik taktik yapma ve hesaplama yeteneği gerektiren online tavla, deneyimsizlere de daha sonradan bu yetenekleri kazandırmaktadır. Deneyimsiz oyuncuların da çok kısa sürede öğrenip alışacağı ve zevk almaya başlayacağı bir oyun olarak bilinen tavla, her kesimden insan tarafından oynanmaktadır. Joybet içindeki tüm online oyunlar ve online tavla hakkında bilgi almak isteyen herkes için sitede gerekli bilgiler yer almaktadır.

Canlı tavla güvenilir mi?

Oldukça basit kuralları olan ve eğlenceli bir oyun olan online tavla, birçok online oyunun yanında yerini almıştır. Hem keyifli vakit geçirmenize hem de kazançlı çıkmanıza olanak sağlayan online tavla, güvenilir olup olmaması konusunda soru işaretlerine neden olmuştur. Tam bu sırada devreye giren Joybet canlı destek sizlere hizmet vermektedir. İstediğiniz anda müşteri hizmetlerine bağlanıp merak ettiğiniz sorulara cevap alabilirsiniz. Güvenilirliği açısından oldukça kaliteli olan Joybet, site içindeki tüm bahislerin karşılığını en kolay ve zahmetsiz şekilde almanızı sağlar. Günümüzde gerçek para kazandıran canlı oyun sitelerinin başında gelen Joybet, Joybet yorumlar kısmından kullanıcıların yorumlarına ve deneyimlerine ulaşmanızı da sağlamaktadır. Hem Joybet sitesi hakkında hem de online oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler, dilerlerse Joybet sitesine girip canlı desteğe bağlanabilirler. Aynı zamanda joybet twitter bölümünden daha önce deneyimlerini paylaşan kullanıcıların gönderilerine ulaşabilirler.

9 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*